КАНДИДАТ ОТ ЧЕЧЕНСКОЙ ДИАСПОРЫ С.ИСАЕВ БЫЛ ИЗБРАН ПРЕДСЕДАТЕЛЕМ ПРАВЛЕНИЯ МОО "ИНТЕРНАЦИОНАЛЬНЫЙ СОЮЗ"

14.04.2021
КАНДИДАТ ОТ ЧЕЧЕНСКОЙ ДИАСПОРЫ С.ИСАЕВ БЫЛ ИЗБРАН ПРЕДСЕДАТЕЛЕМ ПРАВЛЕНИЯ МОО "ИНТЕРНАЦИОНАЛЬНЫЙ СОЮЗ"

10 квітня 2021 року в МГО «Інтернаціональний Союз» відбулися Загальні Збори. Цього разу вони вперше в історії організації пройшли в онлайн-форматі. Епідеміологічна ситуація в країні та локдаун у Києві вніс в життя свої корективи.

В ході зборів Карякіна Д.С. подякувала усім за можливість долучилися до важливої та цікавої роботи з найспільнотами України, подякувала за спільні зусилля представників нацспільнот для розвитку України та презентувала для членів організації узагальнений звіт діяльності голови правління та організації за 2018-2020 рр. В ході виступу доповідача було зазначено основні напрямки діяльності організації та заходи, проведені «Інтернаціональним Союзом», ініціативи в яких організація взяла участь та до реалізації яких була залучена. Звіт був розподілений на наступні блоки: Культурно-просвітницька діяльність, експертна діяльність, профільні заходи, що стосуються проблематик та питань етнополітики, представницька функція, благодійна та соціальна діяльність, участь у меморіальних і релігійних заходах, інформаційна діяльність, співпраця з Суспільним мовником, робота «Жіночого клубу», поточна робота.

Окрім того, в ході засідання відбулося обрання очільників організації. Головою правління «Інтернаціонального Союзу» став пан Сергій Ісаєв, членами правління стали пані Леніє Ібрагімова та пан Аднан Кадімі. До складу ревізійної комісії увійшли: Денис Гайдарлі, Алмагуль Кенджебаєва, Салем Ханун, Рена Сафарова та Рінат Хуснутдінов. Дякуємо усім присутнім за участь та бажаємо обраним представникам наснаги, сил та ентузіазму для подальшої діяльності. По закінченню карантинних обмежень було домовлено про проведення офлайн робочого засідання та організацію зустрічі членів Союзу.

Ісаєв Сергій нар. 21 січня 1991 року в місті Кривий Ріг. Навчався у Криворізькому Національному Університеті кафедра - Історії. З 2013 по 2021 - Голова Криворізький міський організації "Діаспора чеченського народу" з 2021 по т.ч. Заступник голови ВГО "Діаспора чеченського народу". У 2020 роцi був обраний депутатом Металургійної районної у місті Кривому Розі ради. У квітні 2021 року був обраний Головою правління МГО "Інтернаціональний Союз".